• flaga polska
  • flaga angielska
  • flaga rosyjska
tel.:Pokaż numer

Inwestycje

tel: +48 501 879 521     email: inwestycje@diesel-oil.pl


                     

 

Mając na uwadze dobro klienta, szanując jego cenny czas, bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu, wybudujemy stację paliw lub wyposażymy już istniejącą w niezbędne urządzenia. Odciążymy naszego klienta ze wszystkich problemów związanych z inwestycją

 

 

 

Projekt

Wykonamy wszelkiego typu projekty (budowlane, konstrukcyjne, technologiczne).

 

Sprzęt

Dostarczymy na Twoją stację zbiorniki paliwowe, dystrybutory, systemy elektronicznego poziomu paliwa, systemy zarządzania stacją, drobny osprzęt paliwowy.

 

Wykonawstwo              

Od A do Z postawimy stację paliw. Począwszy od prac budowlanych poprzez technologię paliwową, a skończywszy na wiacie i wizualizacji stacji.

  

Stacje LPG

Nie pozwól, aby Twoja stacja gazowa zniknęła z rynku - zainwestuj i rozwijaj się, my Ci w tym pomożemy. Posiadamy ciekawą kompleksową ofertę na modernizację Twojej stacji LPG.

 

 

Urzędy

Załatwimy dla naszego klienta wszelkie formalności urzędowe, nawet te wymagające dużego nakładu czasowego.

 

Usługi

Wykonamy usługi czyszczenia zbiorników oraz litrażowania. Posiadamy nowoczesny sprzęt i bazujemy tylko na uznanych światowych producentach.

 

                       

Masz pytanie? Napisz do nas! 

 

 

 

Zostań naszym klientem! Dzięki nam Twoja stacja będzie spełniać wszystkie wymogi określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 21.11.2005 r.

                  

 


 

icona: del.icio.us  icona: Digg it  icona: ma.gnolia  icona: reddit  icona: Google  icona: Netscape  icona: StumbleUpon Industry Diesel&Oil Sp. z o.o.

Telefon: +48 61 871 20 00; 501 879 516

Zadaj pytanie przez email:

Treść pytania

Telefon:

Imię i nazwisko:

Skontaktuj się z nami! Zapisz się na newsletter Facebook