• flaga polska
  • flaga angielska
  • flaga rosyjska
tel.:Pokaż numer

Informacje o firmie

Firma Industry Diesel&Oil Sp. z o.o. działa w branży paliwowej od 2000 roku. Od tego czasu obsługujemy firmy prowadzące działalność związaną z transportem oraz dystrybucją paliw i olejów. W związku z dynamicznym rozwojem otoczenia i zmieniającymi się warunkami konkurencji niezbędnym elementem skutecznego zarządzania firmą staje się umiejętne kontrolowanie kosztów. Jedną z tych grup stanowią właśnie koszty związane z transportem. Nasze produkty mogą skutecznie przyczynić się do lepszej kontroli jakości kupowanego paliwa, wyboru sumiennego dostawcy, uzyskania ceny hurtowej oraz wykorzystania faktu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, co implikuje możliwość pełnego tankowania Państwa zestawów w Polsce.

Pragniemy zaoferować Państwu dwa rodzaje przenośnych zbiorników do przechowywania oleju napędowego. Zbiorniki plastikowe o pojemności od 430l do 5 000l wraz z systemem dystrybucyjnym firmy ATLAS z Irlandii Północnej, znanego i cenionego producenta, którego zostaliśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę, Litwę, Łotwę, Ukrainę oraz Słowację, Czechy Rumunię i Bułgarię, oraz stalowe stacje kontenerowe o pojemnościach od 5 000l do 100 000l wyposażone w systemy zarządzania paliwem.

Naszym celem jest kompleksowa obsługa firm związanych z branżą transportową, budowlaną oraz paliwową, znajdowanie optymalnych rozwiązań oraz obsługa techniczna, tak by nasi klienci zawsze czuli się w pełni usatysfakcjonowani.

Mając na uwadze, iż nasza oferta wzbudzi zainteresowanie z Państwa strony, życzymy Państwu samych sukcesów w 2016 roku.

icona: del.icio.us  icona: Digg it  icona: ma.gnolia  icona: reddit  icona: Google  icona: Netscape  icona: StumbleUpon Industry Diesel&Oil Sp. z o.o.

Telefon: +48 61 871 20 00; 501 879 516

Zadaj pytanie przez email:

Treść pytania

Telefon:

Imię i nazwisko:

Skontaktuj się z nami! Zapisz się na newsletter Facebook