• flaga polska
  • flaga angielska
  • flaga rosyjska
tel.:Pokaż numer

Firma

Działamy w branży paliwowej od 2000 roku. Od tego czasu obsługujemy firmy prowadzące działalność związaną z transportem oraz dystrybucją paliw (ON, Pb) i olejów. W związku z dynamicznym rozwojem otoczenia i zmieniającymi się warunkami konkurencji niezbędnym elementem skutecznego zarządzania firmą staje się umiejętne kontrolowanie kosztów. Istotną część stanowią właśnie koszty związane z transportem, a w szcególnosci zakupem paliw, środków smarnych czy AdBlue. Nasze produkty mogą skutecznie przyczynić się do lepszej kontroli jakości kupowanego paliwa, wyboru sumiennego dostawcy, uzyskania ceny hurtowej oraz wykorzystania faktu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej, co implikuje możliwość pełnego tankowania Państwa zestawów w Polsce.

Pragniemy zaoferować Państwu dwa rodzaje przenośnych zbiorników do przechowywania oleju napędowego. Zbiorniki plastikowe o pojemności od 200l do 9.000l wraz z systemem dystrybucyjnym oraz stalowe stacje kontenerowe o pojemnościach od 5.000l do 100.000l wyposażone w systemy zarządzania paliwem.

Nasza oferta spotkała sie ze sporym zainteresowaniem również za granicą. Eksportujemy m.in. do Rumunii, Czech, Słowacji, Bułgarii oraz na Litwę, Łotwę i Ukrainę.  

 

Naszym celem jest kompleksowa obsługa firm związanych z branżą transportową i paliwową, jak również rolniczą i budowlaną ale przede wszystkim znajdowanie optymalnych rozwiązań oraz obsługa techniczna, tak by nasi klienci zawsze czuli się w pełni usatysfakcjonowani.

Mając na uwadze, iż nasza oferta wzbudzi zainteresowanie z Państwa strony, życzymy Państwu samych sukcesów w 2017 roku.

icona: del.icio.us  icona: Digg it  icona: ma.gnolia  icona: reddit  icona: Google  icona: Netscape  icona: StumbleUpon Industry Diesel&Oil Sp. z o.o.

Telefon: +48 61 871 20 00; 501 879 516

Zadaj pytanie przez email:

Treść pytania

Telefon:

Imię i nazwisko:

Skontaktuj się z nami! Zapisz się na newsletter Facebook